- BROTHER

Цена
€15 42 / 30 16 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Brother RDS02E1 - Roll (10.2cm) 1 roll(s) 278 die cut labels - for Brother TD-4000
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Label size: 102mm x 152mm
- 281 labels per roll
- Ensure clear, high quality labeling
| Media | |
|---|---|
| Media Type | Die cut labels |
| Media Sizes | Roll (10.2cm) |
| Card / Label Qty per Sheet/Roll | 278 |
| Included Qty | 1 roll(s) |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Brother TD-4000, TD-4100N |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Marketing Description | These Brother RD-S02E1 white labels are useful for a wide range of your labeling needs. Printing labels up to 4 inches in width on this direct thermal label roll you can improve organization, efficiency and accuracy in the work environment and create labe |
| Marketing Description | These Brother RD-S02E1 white labels are useful for a wide range of your labeling needs. Printing labels up to 4 inches in width on this direct thermal label roll you can improve organization, efficiency and accuracy in the work environment and create labe |
| Product Features |
|
| Media Type | Die cut labels |
| Media Sizes | Roll (10.2cm) |
| Media Type | Die cut labels |
| Media Sizes | Roll (10.2cm) |
| Card / Label Qty per Sheet/Roll | 278 |
| Included Qty | 1 roll(s) |
| Card / Label Qty per Sheet/Roll | 278 |
| Product Features |
|
| Compatible with | Brother TD-4000, TD-4100N |
| Included Qty | 1 roll(s) |
| Compatible with | Brother TD-4000, TD-4100N |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 102 |
| Височина на етикета (mm) | 152 mm |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Етикети в ролка (count) | 278 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 127 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Brother Хартиени ролки за етикети 102mm x 152mm (278) – Висококачествени етикети за надежден печат
Получете ясни и професионални етикети с оригиналните хартиени ролки на Brother. Създадени за безупречна съвместимост с принтерите за етикети на Brother, тези ролки 102mm x 152mm осигуряват постоянна производителност и остър печат за пратки, адресиране и продуктово етикетиране.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Brother — Проектирани за оптимална яснота на печата и надеждно залепване, намалявайки задръстванията и отпадъците.
- Универсален размер — 102mm x 152mm (4" x 6") идеален за етикети за пратки, баркодове и др.
- Лесни за употреба — Предварително изрязани етикети на ролка за бързо зареждане и ефективен печат.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета | 102 mm |
| Височина на етикета | 152 mm |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Етикети в ролка | 278 |
| Диаметър на сърцевината | 25.4 mm |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър | 127 mm |
| Ролки в пакет | 1 |
Какво има в кутията
- 1 x Brother хартиена ролка за етикети (102mm x 152mm, 278 етикета)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




